Happy Home on arhitektuuribüroo ja ehitusfirma koos

Happy Home majad on hästi loodusesse sulanduvad ning ajas kestvad nii ehituskvaliteedilt kui ka arhitektuurilt.

Disainist võtmeteni kodulahendused

Happy Home on arhitektuuribüroo ja ehitusfirma koos. Meie majad valmivad arhitektide, inseneride ja ehituseksepertide koostööna.  Meil on välja töötatud ehitusvõtted, mida kasutame kõigi majade ehituses. Majade välimus on erinev aga tehnoloogia kõigil sama. Happy Home majad on hästi loodusesse sulanduvad ning ajas kestvad nii ehituskvaliteedilt kui ka arhitektuurilt. Iga maja on unikaalse disainiga, kuid kõiki ühendab Happy Home-i visioon kodust. Meie loodud kodudes on õhku, valgust ja ruumi nii oma perele kui ka sõprade ja sugulaste võõrustamiseks. Kõikides majades on kõrged laed, suured klaasseinad, kasutatud on naturaalseid materjale. Loome kodusid, mis on stiilsed, funktsionaalsed, keskkonnasõbralikud, avarad ja ajatud. Just sellised, kus soovime ka ise elada.

Meiega on ehitamine lihtne

Pakume nii majade projekteerimist, kogu asjaajamist ehitusloast kasutusloani ja ka võtmed kätte majade ehitust. Meil on tööl arhitekt, kes vaatab üle krundi dokumentatsiooni ja aitab leida sobiva majalahenduse. Koos saab panna paika maja suuruse ja planeerigu. Arhitekt taotleb ehitusloa ja teeb muud vajalikud dokumendid. Ehituse vältel koostab meie projektijuht kõik vajalikud päevikud, aktid ja dokumendid, mis on vajalikud hiljem kasutusloa saamiseks. Kogu üldehituse teevad meie enda palgal olevad töömehed, eriosasid teostavad meile pikaajalise koostööna välja kujunenud partnerid, kes töötavadki ainult meie majadel ja kelle töö kvaliteedis ja ka järelteeninduses saame kindlad olla.

Meiega on ehitus kiire ja efektiivne

Majade konstruktsioonid valmivad tehases ja maja karbi püstitus toimub kraanaga järgides kindlat inseneri poolt välja töötatud projekti. Ehitame kõiki oma maju samade töövõtetega, mis tagab efektiivsuse ja kvaliteedi, sest töövõtted on iga kord samad. Maja karpi püstitus võtab aega nädal ja võtmed kätte maja (vundamendist siseviimistluseni) valmib 22 nädalaga.

Tugev ja keskkonnasõbralik ristkihtpuit ehk CLT

Majade arendamisel oleme tähtsaks pidanud looduslähedust, kuna võimalus elada naturaalsete materjalide keskel mõjub positiivselt nii vaimule kui tervisele. Peamiseks ehitusmaterjaliks oleme valinud ristkihtpuidu, mille puhul on kogu ehitusprotsessi ökoloogiline jalajälg oluliselt väiksem kui tavapäraste ehituste puhul. Ristkihtpuit on puidu vaste betoonile, see on väga tugev ja vastupidav ja annab arhitektuurselt palju võimalusi. CLT kihid on sõrmjätkatud materjalist omavahel vaheldumisi risti kokku liimitud, mille tulemusel tagatakse suur koormustaluvus kahes suunas. Ristuvad kihid tagavad nn lukustava efekti, mis tagab plaadi mõõtude väga hea stabiilsuse ja püsivuse niiskuse muutuste korral ja vähendab oluliselt puitmaterjali kuivamise negatiivseid mõjusid. Ristkihtpuidul on positiivne CO2 bilanss ja ehitusprotsess on kiirem, puhtam ja vähem mürarikas kui kivimaja ehitusel. Ristkihtpuit maja on palju tugevam, vastupidavam ja õhukindlam kui näiteks fiboplokkidest ehitatud maja.

Soojapidavus

Kõigi meie majade soojustamiseks kasutame PIR soojusplaate. PIR soojustus ehk jäik polüuretaanvaht on umbes 50% energiatõhusam, kui mineraalvilladest või vahtpolüstüreenist soojustusmaterjalid. Tänu sellele on võimalik ehitada õhemaid konstruktsioone ja seeläbi suurendada kasuliku ruumi mahtu. PIR isolatsioonimaterjalid on tuleohutud, samuti ei karda need vett ega niiskust,  puudub ka hallituskahjustuste oht. Materjal ei vanane ega sisalda midagi kahjulikku allergikutele. Jäigast vahust ehitusmaterjali toodetakse erineva tulepüsivusklassiga, see ei hõõgu, ei sula, ei tilgu, ei lagune tükkideks. PIR materjal on loodussõbralik, lõhnatu, füsioloogiliselt ohutu, mõõdupüsiv, vastupidav survele, ilmastiku- ja niiskuskindel, talub erinevaid kemikaale, ei vanane, ei mädane, on mittesobiv materjal seentele, hallitustele, mikroobidele, närilistele. Villaga võrreldes võimaldavad PIR isolatsiooniplaadid rajada oluliselt õhemaid konstruktsioone nt. 150m2-ses majas on võimalik saavutada lisapinda +10m2.

Küte. Vesi. Ventilatsioon

Kõik meie majad on A või B energiaklassis, mis tagab madalad küttekulud. Maja ventileerimiseks kasutatakse liginullenergia sertifikaadiga soojustagastusega sundventilatsiooni. Igasse ruumi läheb eraldi plastiktoru, mis tagab ühtlase värske õhu hulga kogu majas. Majadesse on paigaldatud vesipõrandaküte ja küttesüsteemi saab valida.  Pakume nii õhk-vesisoojuspumpa, maakütet (vertikaalne ja horisontaalne), päikesepaneele ja kaldkatuste puhul ka solarstone lahendust. Kõikides ruumides on võimalik eraldi temperatuuri reguleerida. Majja on paigaldatud tarbevee ringluspump, mis hoiab oluliselt kokku vee tarbimist.

Auhinnad

Tartu parim ehitis 2022
Taani maja parim eramu

Aasta Tehasemaja 2022
Parim valguslahendus

Aasta Tehasemaja 2020
ESSVE eripreemia

Aasta Tehasemaja 2020
Velux eripreemia

Aasta Puitehitis 2019
Parim liimpuidust hoone

2019 aasta kauneim
hoone Haapsalus

Aasta Tehasemaja 2018
Parim Eramu

Tahame inspireerida inimesi elama teadlikumat ja jätkusuutlikumat elustiili ning meie eesmärk on suurendada säästvate materjalide osakaalu kõigis majades. Tegeleme säästva mõtlemise integreerimisega juba disainifaasis, kus tehakse esimesed olulised valikud nii materjalide kui energiatõhususe osas. Oma majades kasutame võimalikult palju keskkonnasõbralike materjale ja kohalikke toodangut, võttes arvesse maja kogu valmimis- ja elutsükli.

Me propageerime puidu kasutamist betooni ja terase asemel, kuna puit on ainuke tõeliselt taastuv ehitusmaterjal, mille energiatarve kõigist ehitusmaterjalidest selle elutsükli jooksul on madalaim. Ristkihtpuidu kasutamine vähendab CO2, sest puud toimivad süsiniku neeldajana, eemaldades atmosfäärist CO2, vabastades hapnikku ja eraldades salvestades süsinikku.

Puit on Eesti suurim maavara ja puidust kodu loomine on üks suurimaid puidu väärindamise viise.

Meie eesmärk on saada vastutustundlikumaks ja jätkusuutlikumaks kogu majade ehituse protsessi osas . Töötame kindlate tavade raamistikus ja oleme teadlikud, et tähtsad on nii materjalivalikud, nende logistika, majade energiatõhusus kui ka ehitusprotess ise. Täiustame oma eesmärkide saavutamiseks pidevalt oma tööviisi ja need hõlmavad kõiki meie äritegevuse erinevaid osi: alates disainifaasist ja meie ettevõtte kultuurist kuni majade energiatõhususe ja ehituseni.

Projektijuhtimine ja dokumentatsioon

Meie majade hinna sees on projektijuhtimine ehituse vältel, nõuetekohase dokumentatsiooni pidamine ja CAR kindlustus. Projektijuht ja objektijuht täidavad ehituspäevikuid ja koostavad kõik nõutud dokumendid, mis on vajalikud kasutusloa saamiseks. Samuti nõustavad nad meie kliente toodete valikul.

Rahvusvaheline kogemus

Oleme keskendunud Eesti turule aga omame ehituskogemust ka Põhjamaades ja Euroopas. Koostöös kohaliku ettevõttega saame pakkuda majade projekti ja maja kinnise karbi püstitust üle Euroopa. Eristuv disain ja keskkonnasõbralik ehitusviis on palju huvi tekitanud ka paljude Euroopa riikide klientides ja seetõttu otsime endale edasimüüjaid kohalike ehitusettevõtete hulgast, kes sooviks pakkuda sarnast ärimudelit teistes riikides.
Kui on huvi, siis võta meiega ühendust!

Usaldusväärsus ja garantii

Happy Home on Eesti üks juhtivamaid eramajade ehitajaid. Omame pikajalist kogemust, tugevaid majandusnäitajaid ja oleme  valitud edukaimate Eesti etevõtete hulka. Ehitustöödele pakume 2 aastast garantiid, mis tähendab, et kahe aasta möödudes tuleme maja üle vaatama ja vajadusel teostame garantiitööd. Seadmetele on tootja poolne garantii ja pakume ka järelteenindust hoolduste ja rikete korral.

Tagasiside

Võtke meiega
ühendust

Kui tekkis küsimus, soovid hinnakirja või soovid tulla maju vaatama, siis kirjuta või helista meile.