Meie majad

INFO JA KONTAKT

Mida kujutab endast võtmed kätte ehk stressivaba ehitus?

Mida kujutab endast võtmed kätte ehk stressivaba ehitus?

Tihti peavad inimesed maja ehitust keeruliseks, aeganõudvaks ja stressirohkeks protsessiks ja eelistavad juba valmis maja ostu. Meie Happy Home-is pakume oma klientidele ka võtmed kätte ehitust. See tähendab, et maja saab tellida ehitusloast kuni kasutusloani ühest kohast.

“Meilt maja ostes on kogu maja ehituse protsess väga lihtne. Kui kliendil on krunt olemas siis kõigepealt tutvume krundi detailplaneeringu või projekteerimistingimustega, kust selgub, et kui suurt ja millist maja üldse krundile ehitada lubatakse. Siis saadame kliendile sobivate majatüüpide ja suuruste kohta tehtud näidis hinnakirjad. Seal on kõik täpselt välja toodud, mida hind sisaldab ja milliseid materjale kasutame ja milliseid töid pakume.
Konkreetsema huvi korral kohtume kliendiga tavaliselt talle huvi pakkuva maja peal. Meil on korraga töös mitmeid maju ja saame neid töös olevaid maju näidata. Kohapeal saab hea ülevaate ruumide suurusest, kuidas ehitame, milliseid materjale kasutame jne. Nii näeb maja huviline kohe ära milline maja talle kõige enam meeldib.

Kui kliendil on majatüüp välja valitud siis koostöös arhitektiga paneme paika planeerigu ja maja asendi, seejuures arvestame alati päikese liikumist ja krundi kuju. Kui projekt koos ja hind sobib siis ongi asi lihtne, sest kogu asjaajamise ja ehituse korraldame meie ära. Meil on tööl arhitekt, kes korraldab kogu asjaajamise ehitusloa tarbeks ning projektijuht, kes koostab kõik vajalikud aktid, projektid, ehituspäevikud jne mis on vajalikud kasutusloa tarbeks. Loomulikult on inimesed erinevad ja seetõttu oleme väga paindlikud. Kes soovib võib meilt ainult maja paketi osta ja kõige muuga ise tegeleda", seletab Happy Home müügijuht Liisa Reesalu.

Nelja kuuga ehitusloast võtmed-kätte lahenduseni

Kui ehitusluba on käes siis Happy Home majade ehitusaeg on väga kiire – hoone karp pannakse kokku umbes 5 päevaga ja võtmed-kätte lahendus valmib 22 nädalaga. Täna on võimalik valida kuue eristiilis tootesarja vahel, millel omakorda on valikus erinevad suurused ja planeeringud. Kõigile majadele on võimalik juurde tellida ka samas stiilis väikehooneid. Meil on olemas garaazid, autovarjualused, kuurid, saunamajad, külalistemajad jne.

Võtmed kätte maja meie puhul tähendab kogu maja ehitust vundamendist kuni siseviimistluseni. Hinna sees ei ole meil aga parketti, plaate, valgusteid, sanitaartehnikat ja mööblit. Nende puhul pakume ainult paigaldust, sest enamus kliente soovib sisustusdetailid ise valida. Lisaks maja ehitusele pakume me ka töid krundil. Tegeleme nii drenaaži ehituse kui ka kommunikatsioonide ühendamisega.

Seega kui soovid leida endale stiilset ja keskkonnasõbraliku maja mis valmib kiiresti ja stressivabalt siis tule ja vaata kindlasti ka meie maju.

Muud postitused

Kõik tehtud tööd